skip to Main Content

Selçuk DEMİR, Ersan DEMİR ve Mahmut ÖZALTUN tarafından 2008 yılında kurulan MTS TASARIM İNŞAAT İstanbul Ümraniye’de yer almaktadır. Çekmeköy ve Ümraniye ağırlıklı olmak üzere çeşitli ilçelerde kat karşılığı konut inşaatı hizmetleri vermektedir.

Yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdüren MTS TASARIM İNŞAAT, yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, pratik, konforlu ve göz alıcı projelere imza atmaya devam etmektedir.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü her projesinde müşterilerinin beklentisinin ötesine geçmeyi, yaşam alanlarına değer katmayı, farklı beklentileri karşılamayı başaran MTS TASARIM İNŞAAT, profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı ve kalıcı dostluğa dönüştürmeyi hedef edinip, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliği ile kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmeyi amaç edinip, uzmanlaştığı her alanda “KALİTE, GÜVEN, SINIRSIZ ÇÖZÜM” ilkesi ile en iyiye, en doğruya ulaşmayı hedeflemektedir.

Back To Top